• 509 341 605 lub 572 338 834
  • biuro@intechsystem.pl
Moje Zapytanie Ofertowe
toggle menu
toggle menu

Instalacje odpylania

Zajmujemy się również projektowaniem i realizacją indywidualnych projektów z zakresu odpylania.
Projektujemy i wykonujemy stacjonarne odpylacze również pod indywidualne zamówienie klienta.

 

Odpylanie oznacza zysk


Instalacje odpylania stanowią kluczą część dla zachowania 3 kluczowych czynników przy produkcji mebli.

 

Bezpieczeństwo:


Drobne pyły gromadzące się w powietrzu w zamkniętych pomieszczeniach przemysłowych, przeznaczonych obróbki drewna stanowią mieszankę wybuchową. Zarówno filtrowanie powietrza, jak i stosowanie urządzeń w klasie ochronności przystosowanej do ilości emitowanych pyłów, zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed wybuchem.

Zdrowie pracowników:


Pylice płuc i nowotwory złośliwe układu oddechowego. To najgorsze z czym musi mierzyć się pracownik po latach spędzonych na zapylonym stanowisku pracy. Nie trzeba jednak długo pracować by zmagać się z takimi problemami jak przewlekłe zapalenia oskrzeli, przewlekłe nieżyty błon śluzowych nosa, krtani i tchawicy. Jeśli zadbamy o pracownika to zostanie on z nami na dłużej a to przekłada się na wydajność pracy zakładu.

Lepsza jakość produkcji:


Drobinki pyłów osiadające na powierzchniach przeznaczonych chociażby do lakierowania to problem oznaczający niższą jakość produktu, która przekłada się na niższe zyski. Ręczne oczyszczanie powierzchni zabiera cenny czas, za który płacimy naszym pracownikom. Odpylanie pozwala zachować czyste powierzchnie i wydajność pracy.